Використання металоконструкції в будівництві

Сьогодні при будівництві складів, ангарів, адміністративних будівель використовують швидкомонтований метод забудови з металоконструкцій. Металоконструкції дозволяють будувати будівлі в максимально стислі терміни і значно заощадити гроші при будівництві, але при цьому надійність і теплоізоляція самої будівлі не страждає.

Каркасні будівлі можуть будуватися з фундаментом або без його заливки, що дозволяє почати будівництво в будь-який час року і значно скорочує час і витрати. Монтаж металоконструкції можна проводити в будь-яких кліматичних умовах.

Класти цеглу при дощі або при снігу не можна, а от зводити каркас при цих умови можна. Висока термоізоляція зменшує витрати на обігрів будинку. Мобільність металоконструкції дозволяє не тільки швидко побудувати будівлю, але і зробити демонтаж будівлі. Треба просто розібрати всі і перевести на нове місце, з бетонною будівлею таке зробити неможливо. Деталі металоконструкції виготовляють з алюмінію або із сплаву.

Перевагами будівництва таких будівель є високий ступінь надійності і міцності конструкції. Весь каркас складається з металевих балок. При транспортуванні метал не можна пошкодити, у нього не буває сколів.

При розробці будівлі на заводі продумуються всі сполучні вузли, тому при монтажі будівлі не буває не стикувань. Це свого роду конструктор, який створили на заводі, привезли на будівельний майданчик, а фахівці його зібрали.

Жорсткість металу дозволяє витримати великі навантаження і вплив природних умов. Щоб уникнути корозії металу, всі металоконструкції необхідно обробити спеціальним антикорозійним складом, а в процесі будівництва їх можна ще й пофарбувати фарбою для більшого захисту від корозії. При подальшій експлуатації будівлі таку обробку необхідно повторювати.

Також при виготовленні металевих деталей – металопрокату, на заводі можуть застосувати гаряче або холодне цинкування. Пожежостійкість конструкції досягається за рахунок використання вогнетривких матеріалів обшивки.

Будівельні металоконструкції – це каркас з металевих рам, свого роду колони, на яких зверху лежить конструкція, що будується. Рами і колони пов’язані між собою розпірками і міжповерховим перекриттям. Металеві рами з’єднуються між собою болтами або зварюванням. Рами з’єднуються прогонами із сталевого або з дерев’яного профілю. Такі прогони використовуються для розподілу навантажень в будівлі і кріплення зовнішніх матеріалів обшивки. Вони кріпляться за допомогою спеціальних болтів, за рахунок яких відбувається щільне прилягання панелей і герметизація стиків. Покрівля монтується спеціальними покрівельними панелями із зовнішнього боку.

Металоконструкції широко використовуються в будівництві через легкість проведення монтажних робіт, надійності кріплень, мінімального терміну збірки конструкції при низьких витратах.Якщо Вас зацікавила продукція ТОВ «Енергомонтажвентиляція», або Ви плануєте замовити наші послуги, пропонуємо скористатися сервісами для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:

Написати нам:

Форма зворотнього дзвінка

Замовити дзвінок:

Форма замовлення зворотнього дзвінка

Залиште свій відгук