380 67 320 43 97 - Олег

Товариство «Енергомонтажвентиляція» – це дружній колектив справжніх фахівців високого рівня у сфері проектування, виготовлення та монтажу металоконструкцій будь-якої складності, а також у галузі ведення генпідрядних робіт з будівництва будівель і споруд з металевим каркасом (склади, ангари, металеві опори, балки, вироби з арматури, тощо).

Товариство «Енергомонтажвентиляція» це саме та компанія, на яку можна покластися, та з якою вигідно працювати! Звернувшись до нас, Ви отримаєте найбільший комплекс послуг з одних рук, високу якість виконання замовлення, компетентний висококваліфікований персонал, чітке дотримання термінів виконання робіт. У нашій діяльності завжди на першому місці знаходиться індивідуальний підхід до кожного клієнта, що забезпечує гнучкість інженерних рішень. Співпрацюючи з нами, Ви знайдете надійного партнера, з яким вигідно та приємно працювати.

Також переглянути список документів та ліцензій ви можете на сторінці про нас.

Наші сертифікати:

Товариство «Енергомонтажвентиляція» – це дружній колектив справжніх фахівців високого рівня у сфері проектування, виготовлення та монтажу металоконструкцій будь-якої складності.

Графік роботи


Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 18:00

Зв'язок з нами


Зателефонувати