ТзОВ «Фуджікура»
територія Рясне-Руської сільської Ради Яворівського р-ну, Львівської областіТОВ «Фуджікура аутомотів Україна-Львів» (Fujikura Automotive Ukraine Lviv) — українське відділення Fujikura, з виготовлення електричного обладнання для автомобілів.

Завод нині виробляє електропроводку для автомобілів Volkswagen. Запрацював у січні 2016-го. Урочисте відкриття відбулось 14 квітня 2016 року. На відкритті був присутній зокрема президент України Петро Порошенко,  та посол Японії в Україні Шігекі Сумі.

На заводі працює понад 550 людей, і кількість працівників планується збільшити до 3000. Загальна площа території становить 11,5 тис. м².

Найзатребуванішими працівниками заводу є люди без профільної освіти, щоб нарізати, готувати та збираюти різноманітні кабелі. Станом на квітень місяць 2016 року завод потребував більше 3 тисяч таких співробітників. Підприємство хоче працевлаштувати понад 4 тисяч осіб. Увесь робочий час люди проводять на ногах. Працюють у дві зміни.Якщо Вас зацікавила продукція ТОВ «Енергомонтажвентиляція», або Ви плануєте замовити наші послуги, пропонуємо скористатися сервісами для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:

Написати нам:

Форма замовлення зворотнього дзвінка

Замовити дзвінок:

Форма замовлення зворотнього дзвінка