Модульні будівлі

енергомонтажвентиляція модульні будівлі львів україна

Модульні будівлі являють собою швидкомонтовані, дуже комфортабельні будівлі та споруди, які складаються з блок модулів контейнерного типу. Такі блок контейнери використовуються для будівництва модульних будівель до трьох поверхів, а також монтажу мобільних будинків без зведення фундаментів.

Швидкомонтовані модульні будинки можна експлуатувати в будь-яких кліматичних зонах. Для цього використовується різна товщина стін або теплоізоляційні матеріали. Модульні дачні будинки та комплекси модульних швидкомонтованих будівель можливо підключати до комунікацій міста, так як вони оснащені набором слабкострумових та електричних мереж, а також сантехнічним обладнанням. Проте модульні будівлі можна не тільки досить швидко встановити без будь-яких трудомістких будівельних робіт, а й просто перенести його в інший район з мінімальними витратами. Наше товариство виготовляє модульні будівлі будь-якої складності. Ціна на них більш ніж демократична.

Блок модулі являють собою універсальні одиниці для побудови будівлі або цілого комплексу будівель. Їх можна доставляти до місця монтажу залізничним, автомобільним або авіаційним транспортом. Мобільні та модульні будівлі комплектуються всім необхідним для якісного монтажу і монтуються досить швидко. Швидкомонтовані модульні будівлі легко можна перепланувати, додатково розширити або зменшити і перемістити в інше місце. Для монтажу комплексу або модульних будівель не потрібно зведеного міцного бетонного фундаменту , а цілком достатньо обсипаної щебенем рівної площадки.

Застосовуються модульні швидкомонтовані будівлі в багатьох сферах людської діяльності. Раніше їх, як правило, використовували для будівництва так званих вахтових селищ. Але зараз їх використовують також для магазинів, офісних будівель, адміністративно – побутових комплексів, автосервісів, готелів та кафе.

Внутрішнє планування, склад та обробка модульної будівлі будуть залежати від того, для чого планується використовувати даний модульний будинок.

У наші дні з розвитком інноваційних технологій можна створювати цілі комплекси з швидкомонтованих модульних будівель.

Отже, модульний комплекс з швидкомонтованих споруд – це ніщо інше, як повноцінна побудова міського типу, яка підключена до зовнішніх мереж водопостачання, каналізації, опалення, електропостачання, систем прийому – передачі інформації та телефонії. Для забезпечення більш комфортних умов для проживання і роботи мобільні та модульні будівлі можна обладнати кондиціонерами, приточно – витяжною вентиляцією, системами сигналізації. У нас Ви можете купити такі модульні будівлі, які Вас будуть влаштовувати по всіх параметрах.Якщо Вас зацікавила продукція ТОВ «Енергомонтажвентиляція», або Ви плануєте замовити наші послуги, пропонуємо скористатися сервісами для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:

Написати нам:

Форма замовлення зворотнього дзвінка

Замовити дзвінок:

Форма замовлення зворотнього дзвінка