Арматурні каркаси плоскі

Каркаси арматурні являють собою складові елементи для створення просторових каркасів для виконання армування стінових панелей, залізобетонних плит, перекриттів, балок та інших конструкцій із залізобетону, а також елементів, що мають малу ширину поперечного перерізу.

Арматурні каркаси класифікуються на об’ємні і плоскі. Плоскі на нашому підприємстві виробляють на замовлення з двох або більше стрижнів поздовжніх арматурних, які з’єднуються з похилими, поперечними або безперервними сталевими стрижнями.

Арматурні каркаси плоскі, як і арматурні сітки складаються з пересічних один з одним стрижнів: поздовжніх і поперечних. Ці стрижні можуть перетинатися між собою як під косими, так і під прямими кутами. Стрижні каркаса, аналогічно сіткам, зварюються в місцях перетину. Плоскі арматурні каркаси зварюються аналогічними машинами, такими ж, як і важкі арматурні сітки.

Сучасний арматурний каркас плоского типу – це конструкція, яка є незамінною частиною зварюваних будівельних конструкцій, тому що істотно збільшує міцність зведених конструкцій. Каркаси можуть збиратися або на території ТОВ «ЕМВ», або на ділянках перед самою установкою і можуть мати найрізноманітніші розміри.

Плоскі каркаси з арматури є незамінним елементом для армування конструкцій лінійного типу, наприклад таких, як дверні та віконні перемички, балки над отворами, прогони, ригелі та інші будівельні конструкції. Товщину використовуваних стрижнів плоских арматурних каркасів вибирають виходячи від того, для яких потреб вони призначаються і в яких умовах будуть використовуватися. Каркас легко встановлюється і довго експлуатується, а також забезпечує надійне зчеплення з бетоном, посилюючи міцність всієї конструкції.

ТОВ «ЕМВ» виробляє, реалізує і поставляє каркаси арматурні плоскі, які створюються нашими фахівцями з кращих марок сталі.

Виготовлення арматурних каркасів плоских ми виконуємо з дотриманням вимог і термінів, висунутих замовником.Якщо Вас зацікавила продукція ТОВ «Енергомонтажвентиляція», або Ви плануєте замовити наші послуги, пропонуємо скористатися сервісами для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:

Написати нам:

Форма замовлення зворотнього дзвінка

Замовити дзвінок:

Форма замовлення зворотнього дзвінка
Tags: , , ,

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.