Бруківка, тротуарна плитка

Для мощення доріг з незапам’ятних часів широко застосовувався природний камінь. Такий підхід був занадто трудомістким і неекономним, тому на зміну камінням прийшла бруківка тротуарна, виготовлена зі зносостійкого бетону.

Наше товариство пропонує подібні вироби в широкому колірному спектрі, та різних розмірів.

Тротуарна плитка чи бруківка знайшла широке застосування при формуванні поверхні великої площі, а також вона затребувана і на невеликих присадибних ділянках.

Простота укладання та висока зносостійкість матеріалу дають можливість експлуатувати декоративну плитку протягом десятків років.

Бруківка (тротуарна плитка) виготовляється на виробничих потужностях нашої компанії в чотирьох розмірах, три види виробів мають квадратну форму, а один – прямокутну, що дає величезний простір для творчості при створенні унікальних візерунків.

Пропонована колірна гамма значно розширює можливості формування покриттів, тому для створення цікавої і незвичайної композиції товариство «ЕМВ» пропонує скористатися послугами наших співробітників, для правильного укладання бруківки.

Тротуарна бруківка створює прямолінійні візерунки і, здавалося б, нездатна блиснути різноманітністю орнаментів. Але це не так. Ви приємно здивуєтеся, ознайомившись з нашою пропозицією.

ТОВ «ЕМВ» може запропонувати комплексний підхід , тобто бруківка буде покладена нашими фахівцями за ескізами наших дизайнерів. При створенні проекту дизайнерська група в першу чергу орієнтується на побажання замовника.

emv_brukivka1

ПЕРЕВАГИ БРУКІВКИ

Тротуарна бруківка дуже зносостійка і витримує великі перепади температур.

На поверхні, сформованої з цих матеріалів, не утворюються калюжі, не скупчується бруд.

Бруківка тротуарна, ціна на яку в нашій компанії дуже демократична, при необхідності (виконання розриттів, сантехнічних робіт, тощо) може бути швидко демонтована з подальшим укладанням по закінченні ремонтних робіт.

Телефонуйте, або замовляйте безпосердньо із цієї сторінки! Ми в змозі виконати найскладніші Ваші завдання.Якщо Вас зацікавила продукція ТОВ «Енергомонтажвентиляція», або Ви плануєте замовити наші послуги, пропонуємо скористатися сервісами для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:

Написати нам:

Форма замовлення зворотнього дзвінка

Замовити дзвінок:

Форма замовлення зворотнього дзвінка
Tags: , , , , ,

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.