Будівельні ферми

Будівельна ферма – це система стрижнів, закріплених між собою з’єднувальними елементами. На відміну від балок, будівельні ферми набагато економніші та вигідніші.

Витрата металу на виготовлення ферм набагато нижча, ніж для суцільних металевих конструкцій. При цьому міцність і надійність ферм не викликає сумнівів. Залежно від типу навантаження, ферми бувають як плоскі, так і об’ємні. У першому випадку металеві стрижні розміщені в одній площині. Тому необхідно додатково закріплювати їх, щоб навантаження не призвело до зміщення будівельної ферми.

Об’ємні ферми більш міцні і досконалі. Але для виготовлення таких виробів потрібно набагато більше часу. Для виробництва металевих ферм наше товариство використовує тільки високоякісну сталь особливих сортів. Завдяки цьому міцність конструкцій дозволяє використовувати їх у будь-яких сферах діяльності.

Сфера застосування будівельних ферм надзвичайно широка. Такі металоконструкції застосовують для будівлі складів, ангарів, перекриттів та промислових приміщень. Завдяки низькій масі і великій міцності, такі конструкції можуть впоратися практично з будь-яким навантаженням. У тому випадку, якщо Ви плануєте використовувати ферми з підвищеним навантаженням , рекомендується замовляти тільки об’ємні, так як вони більш міцні та надійні.

Ми виготовимо для Вас будівельні ферми будь-яких типів на замовлення. У разі, якщо замовлення велике, Ви отримаєте хорошу знижку і спеціальні умови співпраці.

Товариство «Енергомонтажвентиляція» співпрацює з багатьма оптовими замовниками. Оптові покупці завжди працюють з нами на особливо вигідних умовах. Всі металоконструкції виготовляються за найсучаснішою технологією, що гарантує високу якість і низьку вартість продукції.Якщо Вас зацікавила продукція ТОВ «Енергомонтажвентиляція», або Ви плануєте замовити наші послуги, пропонуємо скористатися сервісами для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:

Написати нам:

Форма замовлення зворотнього дзвінка

Замовити дзвінок:

Форма замовлення зворотнього дзвінка
Tags: , , , ,

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.