Каркаси арматурні для паль

Виготовлення арматурних каркасів на замовлення у ТОВ «ЕМВ» виробляють методом зварювання несучих стрижнів з арматурою, яка навивається по спіралі. Завдяки використанню сучасних технологій забезпечується бездоганна якість зварювання, висока продуктивність і точна геометрія арматурного каркаса. Виготовлення каркасів арматурних для паль здійснюється з дотриманням усіх норм і вимог.

Головним матеріалом для виробництва арматурних каркасів для паль є дріт ВП- 1, рифлені і гладкі арматурні стержні, катанка (гладка, гарячого катання) і арматура (рифлена бухтова) діаметром 6 – 12 мм.

Через те, що в багатьох українських містах на будівельних майданчиках є обмеження на використання забивних паль, тому фундаменти будують за допомогою технологій буронабивних паль.

Виготовлення каркасів арматурних для паль значно збільшує швидкість установки залізобетонних конструкцій, зменшуючи цикл вироблених робіт, при цьому позбавляє від арматурних відходів.

Наше товариство виробляє і продає каркаси арматурні для паль високої якості, яка ідеально поєднується з низькою ціною. Переваги замовлення та покупки каркасів арматурних для паль в нашій компанії очевидні, адже Ви отримуєте вже абсолютно готовий виріб, який повністю відповідає кресленням, наданим замовником. Крім того, Ви можете бути впевнені в тому, що виріб, вироблений нами, буде мати бездоганну якість, адже на всіх виробничих етапах у нас ведеться жорсткий контроль якості.Якщо Вас зацікавила продукція ТОВ «Енергомонтажвентиляція», або Ви плануєте замовити наші послуги, пропонуємо скористатися сервісами для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:

Написати нам:

Форма замовлення зворотнього дзвінка

Замовити дзвінок:

Форма замовлення зворотнього дзвінка
Tags: , , ,

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.