Металоконструкції чи бетон?

Вибір технології будівництва того чи іншого об’єкту завжди залишається за інвестором. На сьогоднішній день цей вибір досить широкий, що з одного боку полегшує положення замовників, а з іншого – ускладнює, адже на користь кожної технології безліч аргументів.

Практику будівництва будівель в Україні, з точки зору основного матеріалу каркаса, можна узагальнити таким чином:

  • – промислові підприємства будують з металу;
  • – для житла, офісів і готелів використовують монолітний або збірний залізобетон, цегла;
  • – каркаси логістичних та складських будівель зводять на основі змішаного каркаса ( залізобетон + металоконструкції);
  • – багатоповерхові торгові будівлі будують з металу, а одноповерхові – зі змішаним каркасом.

Основною причиною такого розподілу технологій є існуючі вимоги по вогнестійкості конструкцій і часу евакуації людей, які, наприклад, для логістичних комплексів щонайменше безглуздість. Відповідно, ситуація в нашій країні кардинально відрізняється від ситуації в Європі і в США, де металоконструкції широко застосовується для будівництва будинків різного призначення від житла і шкіл, аж до складів.

Слід також сказати про те, що виробничі потужності з виготовлення металоконструкцій не дуже зношені, тоді як багато підприємств, що використовують залізобетонні технології в будівництві, в основному вже вичерпали свій ресурс.

Наприклад, «Енергомонтажвентиляція» провела технічне переозброєння своїх виробничих потужностей. А використання програмного забезпечення дозволяє оптимізувати і повністю автоматизувати процеси розробки проектної документації та виготовлення металоконструкції на сучасному комп’ютеризованому обладнанні.

Таким чином, Україна, що володіє величезними ресурсами з виробництва сталі і конструкцій з неї, не використовує їх у повному обсязі. Хоча про переваги металу можна говорити нескінченно: більш легкий, технологічний, що дозволяє надати будівлі будь-яку геометричну форму, він дозволяє скоротити термін поставки конструкцій, виключити мокрі процеси і , відповідно, вести роботи в будь-яких погодних умовах. Крім того, найбільш важливим для інвестора є той факт, що, на відміну від бетону, метал дозволяє втілити в життя всі забаганки замовника практично на будь-якій стадії будівництва.Якщо Вас зацікавила продукція ТОВ «Енергомонтажвентиляція», або Ви плануєте замовити наші послуги, пропонуємо скористатися сервісами для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:

Написати нам:

Форма замовлення зворотнього дзвінка

Замовити дзвінок:

Форма замовлення зворотнього дзвінка

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.