Підписано закон про реєстрацію майнових прав

Президент України підписав Закон № 641 -VII «Про внесення зміни до статті 28 Закону України « Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень щодо отримання інформації співвласниками багатоквартирного будинку» (проект № 0881 , прийнятий 10 жовтня).

Згідно із Законом , право отримувати витяг з Державного реєстру майнових прав на нерухоме майно надано власнику (співвласнику ) квартири, житлового або нежитлового приміщення в багатоквартирному будинку при створенні ОСББ, об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку (асоціація власників житлових будинків, якщо їй делеговані повноваження з управління неподільним і спільним майном відповідного житлового комплексу), житлово-будівельним кооперативам або їх уповноваженим особам про суб’єктів права власності на житлові та нежитлові приміщення в такому будинку.

До цього законодавством було передбачено, що витяг з Держреєстру надається власникам нерухомого майна або їх уповноваженим особам, спадкоємцям (правонаступникам – для юридичних осіб) або їх уповноваженим особам, а також особам, в інтересах яких встановлено обтяження та їх уповноваженим особам.

Тепер українці зможуть дізнатися, кому належить житло по сусідству і чи перебуває воно в іпотеці. Президент підписав Закон « Про внесення змін до закону« Про державну реєстрацію майнових прав на нерухоме майно ». Співвласники багатоквартирних будинків ( ОСББ) можуть написати заяву до держреєстру прав на нерухомість і отримати інформацію про неї. Причому закон поширюється на власників як житлових, так і нежитлових приміщень. Реєстр прав на нерухоме майно буде вести Міністерство юстиції.Якщо Вас зацікавила продукція ТОВ «Енергомонтажвентиляція», або Ви плануєте замовити наші послуги, пропонуємо скористатися сервісами для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:

Написати нам:

Форма замовлення зворотнього дзвінка

Замовити дзвінок:

Форма замовлення зворотнього дзвінка

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.