Швидкомонтовані будівлі

Якщо Вам потрібно в короткі терміни звести будівлю, яка буде відповідати усім Вашим вимогам, то ідеальним рішенням буде замовити будівництво швидкомонтованої будівлі. Наша компанія здійснює виготовлення таких будівель в стислі терміни та бездоганної якості.

Товариство «Енергомонтажвентиляція»  пропонує швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій різноманітного функціонального призначення. Висоту, довжину і ширину таких будівель можна варіювати таким чином, щоб будівля відповідала всім вимогам, які пред’являє замовник.

Швидкомонтовані будівлі  – це оптимальний спосіб економного та дуже швидкого будівництва сільськогосподарських і промислових споруд, об’єктів загального цивільного призначення (магазинів, котеджів, офісних, спортивних та торгових центрів). Будівництво швидкомонтованих споруд має такі переваги:

– Швидкість та легкість монтажу;

– Будівництво легкого фундаменту;

– Використання в різних кліматичних умовах, а також там, де спостерігається висока сейсмічна активність.

Швидкомонтовані  будівлі  будуються в короткі терміни та збираються з модульних універсальних конструкцій. У їх будівництві не потрібна велика кількість робочої сили і спеціальної техніки.

Швидкомонтовані будівлі – це мобільні конструкції, які можуть бути змонтовані на будь-якій поверхні: на грунті, бетонних плитах або ж щебеневому покритті.

Будинки, які були зведені з модулів, можуть досягати у висоту до 3-х поверхів, і мати будь-яку протяжність.

Швидкомонтовані будівлі дуже зручні в експлуатації, оскільки внутрішнє планування приміщень можна зробити будь-яким, виконати його в повній відповідності з потребами і бажаннями замовника. Довільне розташування дверей і вікон дозволяє надати швидкомонтованим будинкам індивідуальність в зовнішньому вигляді. Внутрішня і зовнішня обробка дозволяє зробити швидкомонтовані будівлі сучасними та респектабельними.

Швидкомонтовані споруди обладнуються всіма системами життєзабезпечення (електрикою, водопостачанням, каналізацією, опаленням, вентиляцією, кондиціонуванням тощо).

Застосування високоякісних матеріалів на всіх етапах зведення та технічного оснащення швидкомонтованих конструкцій робить їх довговічними та надійними.Якщо Вас зацікавила продукція ТОВ «Енергомонтажвентиляція», або Ви плануєте замовити наші послуги, пропонуємо скористатися сервісами для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:

Написати нам:

Форма замовлення зворотнього дзвінка

Замовити дзвінок:

Форма замовлення зворотнього дзвінка
Tags: , , , , ,

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.