Швидкомонтовані конструкції – викриття міфів.

Швидкомонтовані конструкції все більше користуються популярністю у нашій країні. Однак з їх появою накопичилося чимало міфів, як правдивих так і не дуже. Отже – чи всі доводи є правдивими ?

1. Тентові покриття не є надійним типом покрівлі для будівель.

Сучасні швидкомонтовані металоконструкції розробляються з урахуванням всіх вимог стандартів і норм безпеки. Тентові полотна мають двостороннє покриття з ПВХ, яке є не лише міцним, але і зносостійким елементом. У результаті ретельного підбору щільності і сучасних технологій виробництв, тент витримує снігове навантаження більше 300 кг. на м. кв.

Шви тентових полотен герметично зварюються, завдяки чому створюється міцне покриття, що не пропускає воду, повітря та пил.

2. Металоконструкції не найміцніший матеріал

Швидкомонтовані конструкції створюються із сталевих елементів з нанесенням антикорозійного покриття. Каркас з даного матеріалу дуже надійний і передбачає зведення будівлі в один або два поверхи.

Незважаючи на те, що швидкомонтовані будівлі вважаються тимчасовими, ці споруди можуть стояти роками і не вимагати якого-небудь обслуговування.

Сучасні технології для зміцнення конструкцій пропонують безліч варіантів зміцнення споруд. Це обшивка оцинкованими листами або використання сендвіч панелей. При виробництві каркасно – тентової будови, виробники завжди враховують призначення і термін будівництва, а тому задають спорудженню потрібні технічні характеристики.

3. Використання швидкомонтованих конструкцій незручно

Вибираючи типовий проект або розробляючи індивідуальний, кожен замовник висуває свої вимоги до споруд. У результаті виробники чітко виконують заявлені вимоги.

Сучасні тентові споруди можливо використовувати як для виробничого цеху або місця зберігання обладнання, а також і для торговельних і промислових складів, сільськогосподарських ангарів і вольєрів. Для кожного типу будівель підбираються відповідні планування, обшивальні матеріали, проводиться вода та опалення.

Так званих міфів про швидко монтовані конструкції існує багато. Однак такий стрімкий ріст будівництва даних конструкцій говорить лише про те, що такі споруди дуже зручні, вигідні і практичні.

Товариство «Енергомонтажвентиляція» пропонує будівництво швидкомонтованих споруд, ангарів та складів, на найвигідніших умовах. Телефонуйте!Якщо Вас зацікавила продукція ТОВ «Енергомонтажвентиляція», або Ви плануєте замовити наші послуги, пропонуємо скористатися сервісами для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:

Написати нам:

Форма замовлення зворотнього дзвінка

Замовити дзвінок:

Форма замовлення зворотнього дзвінка

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.